Keurusseläntie 134, Keuruu
Ota yhteyttä ilmoittajaan

Juha-Matti Martikainen
Asuntodiileri Oy
050 1750
45 000 €
45 000 €
Mökki tai huvila
36,5 m2
1995

Myynnissä on 30 lomahuoneistoa, joten ole nopea ja valitse oma suosikkisi!
Nyt on mahdollisuus hankkia vapaa-ajan asunto, jonka omistaminen on helppoa ja huoletonta.
Osakkeen omistaja voi käyttää aikansa lomailuun ja kiinteistöyhtiö hoitaa huolto-, piha- sekä lumityöt puolestasi.
Voit myös vuokrata loma-asuntoa silloin, kun et itse käytä sitä.
Harjumaisella kiinteistöllä sijaitsee 15 kpl hirrestä ja puusta vuonna 1994-1995 rakennettuja paritaloja, joissa jokaisessa on kaksi 41 m2:n (36,5 m2 + 4,5 m2) kokoista loma-asuntoa. Loma-asunnot on rakennettu korkealle mäelle ja korkeuseroa järven pinnasta on noin 15-25 metriä. Omaa rantaa kiinteistöllä on noin 670 metriä.
Kiinteistöyhtiöllä olisi myös mahdollisuus myydä tai rakentaa lisää vapaa-ajan asuntoja, sillä kiinteistöllä on vielä käyttämätöntä rakennusoikeutta jäljellä noin 4 806,5 kem2.
Lähietäisyydellä on Hotelli Keurusselkä, jossa on kattavat ravintola-, sekä kylpyläpalvelut. https://www.hotelkeurusselka.fi
Tästä linkistä pääset kohteen videoon: https://vimeo.com/manage/videos/900774658
Yhteydenotot ja tiedustelut:
Juha-Matti Martikainen
050 1750
j-m.martikainen@remax.fi
Lisätiedot ja yhteydenotot
Juha-Matti Martikainen
050 1750, j-m.martikainen@remax.fi
RE/MAX Casa Alto | Asuntodiileri Oy
y-tunnus: 2315352-8
Seuraavat esittelyt
Perustiedot
Hinta ja kustannukset
Kohteen kuvaus
Taloyhtiö
Tontti ja kaavoitus
Lisätiedot
Lähipalvelut

Juha-Matti Martikainen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT
RE/MAX Casa Alto | Asuntodiileri Oy
Kartta

Lainalaskuri
Kuukausierä € / kk
Sinua saattaisi
Kiinnostaa myös nämä
Ostotoimeksianto
Apua asunnon ostoon
Eikö hakukriteereihisi sopivaa asuntoa ole löytynyt? Jännittääkö asunnon ostotarjouksen tekeminen? Välittäjämme auttavat sinua kaikissa asunnon ostoon liittyvissä asioissa.
Lue lisää